Teosyal RHA 4 (2x1,2ml) | Teoxane | Hurtownia Aesthetic Pharma
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close
Obniżka!

Teosyal RHA 4 (2x1,2ml)

Nowy produkt

Przy zakupie 1 opakowania otrzymasz rabat 35%.

Przy zakupie 3 opakowań otrzymasz rabat 37%.

Więcej szczegółów

TEOSYAL® RHA TM 4

Wszystkie produkty z serii Teosyal® RHA bazują na metodzie dynamicznej reologii – dzięki zastosowaniu opatentowanej formuły sieciowania w pełni integrują się z tkanką. Produkty Teosyal® RHA są stworzony przez TEOXANE Laboratories według opatentowanego procesu, który pozwala spełnić specyficzne wymagania mobilnych obszarów twarzy. Technologia ta lepiej zachowuje naturalne właściwości cząsteczek kwasu hialuronowego w celu otrzymania żelu o wysokiej czystości, zbliżonym do naturalnej zawartości kwasu hialuronowego w skórze.

To produkt zawierający mieszankę usieciowanego kwasu hialuronowego dla korekcji zmarszczek i nieusieciowanego: dla utrzymania optymalnego poziomu nawilżenia skóry. Dzięki temu nie tylko zapewnia efekt liftingu i elastyczności, lecz także pomaga w regulacji gospodarki wodnej skóry. Dzięki swoim właściwościom, w tym pełnej integracji z tkanką, jest niemal niewyczuwalny i świetnie sprawdza się na ruchomych obszarach twarzy.

Preparat zawiera lidokainę, która wraz z powierzchownym znieczuleniem skóry, powoduje iż zabieg jest w zupełności bezbolesny. Efekt to wyrównana, wygładzona i rozświetlona powierzchnia skóry, z zachowaniem jej naturalnych właściwości ekspresji.

WSKAZANIA
  • przywrócenie owalu twarzy,
  • zwiększenie objętości kości policzkowych,
  • modelowanie podbródka,
  • odbudowa objętości na skroniach.

SKŁAD

Stężenie kwasu hialuronowego HA: 4,0% - 23 mg/g (usieciowany + nieusieciowany)

Lidokaina: 0,3%

Bufor fosforanowy: pH 7,3

OPAKOWANIE

2 ampułko-strzykawki po 1,2 ml preparatu

4 igły 27G 1/2

PRZECIWWSKAZANIA
  • skóra ze stanami zapalnymi,
  • z połączeniem z peelingami lub światłem lasera,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  • nie należy go stosować w miejscach, gdzie wstrzyknięte były inne wypełniacze,
  • kobiety w ciąży lub karmiące.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

RELATED PRODUCTS

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej