Jett Plasma Medical - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

Jett Plasma Medical

Nowy produkt

JETT PLASMA MEDICAL

Jett Plasma Medical - urządzenie medyczne stanowi przenośny, niskonapięciowy elektrokauter na prąd stały. Jest to urządzenie medyczne stosowane do leczenia skóry, usuwania krwawienia z małych naczyń kapilarnych, usuwania małych brodawek i eliminowania czerwonych żyłek, naczynek, trądziku i plam pigmentacyjnych. Pomaga również w usuwaniu blizn i rozstępów.

Wyżej wymienione efekty są osiągane przy pomocy "iskry" wytwarzanej przez prąd stały. Ten rodzaj wyładowania generuje ciepło, które ogrzewa skórę i usuwa pożądane schorzenia. Jest to fulguracja prądem stałym (od łacińskiego Fulgur - piorun). Przez wiele lat, fulguracja prądem zmiennym była wykorzystywana do elektrokoagulacji różnych wypukłości skóry lub brodawek. Generowane iskry w fulguracji prądu zmiennego działają na stosunkowo dużej powierzchni 1 cm2. W przeciwieństwie do tego, Jett Plasma Medical wykorzystuje fulgurację prądu stałego na obszarze przepływu iskry 1mm2, co jest wielką zaletą ze względu na jej dokładność w usuwaniu niepożądanych uwypukleń skóry lub brodawek bez uszkodzenia okolicznych tkanek.

Za pomocą wyładowania wysokiego napięcia około 5 kV, pomiędzy końcówką urządzenia a połączoną elektrycznie (z urządzeniem) skórą pacjenta, w odległości 2 mm między wierzchołkiem a skórą (w utrzymaniu stałej odległości pomaga aplikator) generowana jest iskra z efektem korony wokół. Aby wygenerować iskrę, powietrze (zawierające wolne elektrony) musi wchłonąć dużą ilość energii, prowadzącej do załamania powietrza, które przestaje być izolatorem i zaczyna przewodzić prąd elektryczny – stąd powstaje iskra. Powietrze jest zjonizowane i powstaje plazma

W przypadku fulguracji, generowane są wyładowania, co oznacza, że ​​gaz jest jonizowany i powstaje plazma. Jest to warunek konieczny ale niewystarczający sam w sobie.

Stożkowe aplikatory o średnicy głowy 3mm i 5mm oraz płaski aplikator.

Generowanie strumienia plazmy działa na tkankach biologicznych i rozpoczyna konkretny mechanizm reakcji.

Plasma może być wykorzystywane do leczenia na:
 • Twarz
 • Piersi
 • Ręce
 • Nogi

JETT  przyczynia się do poprawy:
 • Zmarszczki

Włókna kolagenowe rozciągają się  w warstwie środkowej wówczas powierzchnia (skóry właściwej) "zmniejsza się" i ponowne napina na wlocie strumienia plazmy. Zabieg jest idealny między innymi do powiek. 

 • Trądzik

Krosty i grudki goją się szybciej i nie wytwarzają blizny. 

 • Pigmentacja / Żyły

W tym przypadku ogrzewanie musi być anulowane, ponieważ ciepło wspomaga tworzeniu żył zamiast ich redukcji. Żyły przybierają kolor ciała i zatrzymuje dalszą formację.

 • Blizny / Rozstępy

Należy zauważyć, że rany i rozstępy muszą być w wieku sześciu miesięcy. W przeciwnym razie, leczenie jest bezużyteczne.Wynik leczenia widać natychmiast.

Bezpieczeństwo:

Urządzenie jest wyposażone niezawodny system bezpieczeństwa SCS (Safety Control System), który zapewnia, że ​​prąd z sieci nie może dostać się do generatora plazmy w żaden sposób i nie może zaszkodzić pacjentowi.

Jett Plasma została opracowana od początku jako urządzenie medyczne. Dlatego spełnia najbardziej wymagające europejskie normy dotyczące urządzeń stosowanch w szpitalach. Bezpieczeństwo jest zapewnione z unikalnym systemem sterowania SCS.

Kontrola

Obsługa i kontrola tego urządzenia jest bardzo prosta, łatwa i intuicyjna. 

Urządzenie jest sterowane przez niewielki ekran dotykowy. Można regulować intensywność emitowanego strumienia plasmy i czasu leczenia. Wbudowane diody LED wskazują kiedy generator plasmowy pracuje.

Przeciwwskazania
 • Ciąża
 • Padaczka
 • Obecność metalowych protez
 • Rozrusznik serca
 • Ciągłe zapalenie
 • Nowotwór
 • Żylaki


icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej