Nithya Ciało 10ml | Euroresearch | Hurtownia Aesthetic Pharma
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

Nithya Ciało 10ml

Nowy produkt

Przy zakupie 1 opakowania otrzymasz rabat 20%.

Przy zakupie 3 opakowań otrzymasz rabat 22%.

Przy zakupie 5 opakowań otrzymasz rabat 25%.

Więcej szczegółów

linerase skin regeneration aesthetic pharma colagen kolagen atelokolagen princess allergan juvederm teosyal stylage filorga

NITHYA CIAŁO

Firma Euroresearch stworzyła nową linię produktów kolagenowych Nithya - jest to kolejny krok w dziedzinie biorestrukturyzacji skóry. Nithya składa się z mikrocząsteczek heterologicznego kolagenu typu I. Specjalny proces produkcji - bez użycia enzymów proteolitycznych - nie powoduje powstawania dodatkowych wiązań pomiędzy aminokwasami oraz nie ma konieczności jego sieciowania w celu stabilizacji. Dlatego też kolagen Nithya jest całkowicie zgodny z kolagenem "natywnym", nie posiada właściwości antygenowych, dzięki czemu nie ma konieczności wykonywania wstępnych testów alergologicznych przed zabiegiem.

Kolagen Nithya Ciało to jedyny produkt na rynku, który jest osobnym preparatem kolagenowym do zabiegów na ciało. Kolagen stymuluje komórki do ponownej produkcji kolagenu, co powoduje spowolnienie procesu starzenia się skóry.

Zabieg mezoterapii Nithya Ciało może być wykonywany na całym ciele tj. na dekolcie, na wewnętrznej częsci ramion i ud, na brzuchu, pośladkach i udach.

Dla uzyskania optymalnych efektów zalecane są 3 zabiegi wykonywane w odstępach 21 dni. Kurację można powtórzyć po 6 miesiącach. Poprawa elastyczności, gęstości skóry widoczna jest po 7-14 dniach od pierwszego zabiegu. Efekty utrzymują się ok 12 - 18 miesięcy. Natomiast efekt usuwania widoczności blizn jest trwały.

Podczas wykonywania zabiegu lub tuż po może pojawić się zaczerwienienie oraz pieczenie, które powinno ustąpić po kilku minutach. Natomiast po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie lub tkliwość - mogą się utrzymywać do 3 dni, następnie samoistnie ustępują. 

Sposób przygotowania preparatu: 200mg kolagenu należy połączyć z 10ml soli fizjologicznej. Zawartość należy delikatnie wymieszać lekko poruszając lub obracając, do uzyskania jednorodnej zawiesiny. Każda fiolka nadaje się tylko do pojedynczego zastosowania, ewentualne pozostałości powinny zostać zutylizowane.

Po wykonanym zabiegu należy wykonać masaż w miejscu podawania kolagenu oraz można zastosować krem ujędrniający Nithya.

WSKAZANIE

Iniekcje należy wykonywać na poziomie skóry włąściwej lub śródskórnie za pomocą igły 30G/32G 4mm.

 • do redukcji plam na skórze spowodowanych foto i chronostarzeniem,
 • redukcja cellulitu,
 • niweluje blizny i rozstępy,
 • poprawia produkcję nowego kolagenu,
 • poprawia kondycję wiotkiej skóry,
 • poprawia elastyczność i rewitalizuje skórę.

SKŁAD

Kolagen typu I w postaci proszku (100%).

OPAKOWANIE

Cena dotyczy 1 sterylnej, szklanej fiolki z 200mg Kolagenu typu I w postaci proszku.

PRZECIWWSKAZANIA
 • stan zapalny skóry,
 • trądzik,
 • opryszczka,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • terapia antybiotykowa.

Nithya twarz Face kolagen typ I

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

RELATED PRODUCTS

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej