Neauvia Organic Intense Lips (1x1ml) | Hurtownia Aesthetic Pharma
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close
Obniżka!

Neauvia Organic Intense Lips (1x1ml)

Nowy produkt

Przy zakupie 1 opakowania otrzymasz rabat 36%.

Przy zakupie 3 opakowań otrzymasz rabat 38%.

Przy zakupie 5 opakowań otrzymasz rabat 40%.

Więcej szczegółów

NEAUVIA ORGANIC INTENSE LIPS

Neauvia Organic Intense to pierwszy na świecie organiczny preparat do wypełniania ubytków tkankowych o formule wysoce biokompatybilnego żelu, który strukturą zbliżony jest do naturalnej tkanki ludzkiej. Ma najwyższe stężenie kwasu hialuronowego. Preparat posiada wysoką wydajność i elastyczność, plastyczność i nie migruje.

Preparat opracowano przy użyciu najnowszych technologii zapewniających niespotykaną dotąd czystość preparatu. Kwas hialuronowy zastosowany w Neauvia Organic jest całkowicie bezpieczny, gdyż użyto niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis (najczystszy szczep HA). Dzięki technologii sieciowanej PEG mają wysoki profil bezpieczeństwa i tolerancji. Gwarantuje to tym samym uniknięcie reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych. Dzięki temu dbamy o naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych. Gama produktów umożliwia ich zastosowanie zarówno do nawilżania, wypełniania zmarszczek, ubytków tkanek, jak i do pobudzania wytwarzania kolagenu.

Neauvia Intense Lips jest łatwy do wstrzyknięcia. Oprócz silnie skoncentrowanego kwas hialuronowego (24 mg/ml) uzupełniony został o aminokwasy - glicynę i L-prolinę - główne składniki kolagenu. Wargi są elastyczne i naturalne.

Neauvia Intense Lips został stworzony do augmentacji, konturowania i rewitalizacji ust.

WSKAZANIA
  • zwiększanie objętości ust,
  • poprawa kształtu i obrysu ust.

SKŁAD

Stężenie kwasu hialuronowego HA: 24 mg/ml

Lidokaina: -

Glicyna i L-prolina

OPAKOWANIE

1 ampułko-strzykawka z 1 ml preparatu

2 x igła: 27G 1/2"

PRZECIWWSKAZANIA
  • ciąża i karmienie,
  • miesiączka,
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
  • choroby alergiczne,
  • choroby nowotworowe,
  • problemy skórne w miejscu iniekcji (np. stan zapalny, opryszczka),
  • epilepsja.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

RELATED PRODUCTS

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej