Body Jet® Eco - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

Body Jet® Eco

Nowy produkt

Body Jet® ECO

Precyzyjny pobór małych objętosci tkanki tłuszczowej w uporzadkowany sposób

Innowacyjny body-jet eco został zaprojektowany dla dokładnego i delikatnego pozyskiwania małych depozytów tłuszczowych, które mogą być następnie użyte do pózniejszego autologicznie przeszczepu tłuszczu. Pulsujący strumień wodny, w połączeniu z efektywną automatycznie nastawioną sekcją ssania Lipocollection, pozwala na pobór nienaruszonych, wysokiej jakości komórek tłuszczowych z rejonów podskórnych w bardzo łagodny sposób.

Technologia zastosowania delikatnego strumienia wodnego pozwala uniknąć efektów ubocznych, które mogą pojawiać się w miejscu pobrania tkanki „na sucho”. Stosując ręczną technikę liposukcji (strzykawkowa), dochodzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych, które przy zastosowaniu zbyt wysokiego ciśnienia, w strzykawce ulegają degradacji poprzez przerwanie błony komórkowej.

Pobieranie autologicznego tłuszczu urządzeniem body-jet eco oszczędza czas. Jest to szczególnie istotne w przypadku pobierania małych ilości tkanki tłuszczowej, od 20ml wzwyż. Pobrana do zamkniętego, sterylnego systemu (body jet eco i FillerCollector) tkanka tłuszczowa jest bardzo żywotna, idealnie rozproszona i doskonale nadaje się do natychmiastowego ponownego przeszczepu - rozmiary płatowe klastrów tłuszczu wynoszą ok. 0,9mm. Dalsza obróbka pobranej tkanki tłuszczowej - filtracja bądź wirowanie - nie jest konieczna - wręcz wysocenie wskazana.

W porównaniu z innymi metodami, wyniki lipoliftingu wspomaganego strumieniem wodnym przy zastosowaniu urządzenia body-jet eco są łatwo przewidywalne,co potwierdzają liczne badania kliniczne. Body-jet eco posiada nowoczesny design, połączony z łatwą i intuicyjną obsługą. Z racji swoich rozmiarów, wagi i ergonomicznego kształtu, jest również łatwy w transporcie. Ze względu na swój innowacyjny i nowatorski koncept, body-jet eco zapewnia idealne rozwiązanie dla zarządzania małymi objętościami tłuszczu w dziedzinach medycyny, gdzie jego użycie jest niezbędne.

Szerokie zastosowanie w szpitalach i klinikach.

Pobór tłuszczu oraz liposukcja w zakresie od 20 do 300 ml.

Przykłady zastosowań
 • wypełnianie twarzy i dłoni,
 • wygładzanie zmarszczek,
 • konturowanie ciała, np. broda, przedramie,
 • korekty tkanek miekkich,
 • leczenie ran po oparzeniach,
 • leczenie ran przewlekłych.

Wydajny dla użytkownika
 • zoptymalizowany dla małych ilości pobieranego tłuszczu i liposukcji,
 • ekonomiczny w użyciu - duże ograniczenie kosztów zabiegu,
 • wysoka jakość i żywotność pobieranego materiału pozwalająca na    precyzję w zabiegach,
 • duża oszczędność czasu w porównaniu z tradycyjnymi metodami.

Łagodny i bezpieczny dla pacjenta
 • zminimalizowane ryzyko zabiegu - znieczulenie miejscowe,
 • szybki okres rekonwalescencji - pacjent może wrócić do domu tego samego dnia,
 • znakomite rezultaty wynikające z dużej precyzji,
 • niemal bezbolesny i atraumatyczny zabieg dzięki zastosowaniu łagodnej siły strumienia wodnego.

Poręczny, mobilny, idealny do sal operacyjnych i prywatnych praktyk.

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej