Chirurgiczna dezynfekcja rąk ProSeptan 1l | Hurtownia Aesthetic Pharma
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk - ProSeptan 1l

Nowy produkt

PROSEPTAN 1L

PROSEPTAN jest to alkoholowy preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Jest skutecznym środkiem niszczący bakterie, wirusy i grzyby. Spełnia wymagania norm europejskich dotyczących określenia działania dezynfekcyjnego preparatu. Wykazuje działanie bakteriobójcze w stosunku do szczepów wzorcowych: pałeczka ropy błękitnej, gronkowiec złocisty, bakterie kałowe. Wykazuje działanie wirusobójcze: koronawirus SARS-CoV-2, rotawirus, herpeswirus, norowirus, HIV-1, wirus typu HCV, wirus grypy typu A/H1N1 i A/H5N.

Skuteczny preparat biobójczy zapewnia poziom higieny w miejscach gdzie wymagany jest reżim sanitarny. Stosowany w ochronie zdrowia, w szpitalnictwie i przemyśle spożywczym. Bezpieczny w użyciu w prosty w stosowaniu sprawdza się powszechnie w gabinetach kosmetycznych, klinikach medycyny estetycznej, w miejscach publicznych, urzędach , biurach, hotelach i gastronomii gwarantujący wysoki poziom higieny. SKŁAD – etanol (73 g w 100 ml), środki nawilżające i zmiękczające skórę, woda.

SPOSÓB UŻYCIA

Wcierać równomiernie w dłonie przez 30 sekund, pozostawić do wyschnięcie, nie spłukiwać. W przypadku dezynfekcji chirurgicznej wcierać przez 1,5 minuty utrzymując wilgotne dłonie.

OPAKOWANIE

1000ml

KATEGORIA

Produkt medyczny 8% Vat

Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zamieszczonej na opakowaniu.

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej