Zestaw LINERASE z maskami Peel Off i Restoring Mask | Aesthetic Pharma
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

Linerase 5ml + maska

Nowy produkt

Przy zakupie 1 opakowania otrzymasz rabat 12%.

Przy zakupie 3 opakowań otrzymasz rabat 14%.

Przy zakupie 5 opakowań otrzymasz rabat 17%.

Więcej szczegółów

linerase skin regeneration aesthetic pharma colagen kolagen atelokolagen princess allergan juvederm teosyal stylage filorga

LINERASE

LINERASE to silny biostymulator kolagenu, czyli włókien podporowych skóry, które odpowiadają za napięcie, sprężystość i jędrność. AteloKolagen LINERASE jest bezpieczny, biokompatybilny, biodegradowalny i nieimmunogenny materiał o wysokim profilu bezpieczeństwa. Jest wyrobem medycznym klasy III. Przeprowadzone badania naukowe potwierdziły brak występowania reakcji alergicznych oraz zapalnych po zastosowaniu atelokolagenu.

AteloKolagen LINERASE posiada wyjątkową bioaktywność zwiększającą liczbę fibroblastów, które są odpowiedzialne za produkcję własnego kolagenu.

LINERASE nie działa wolumetrycznie jak wypełniacze. Preparat odbudowuje utraconą gęstość skóry, a co za tym idzie zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra staje się jędrna i sprężysta. Zabieg z użyciem LINERASE daje efekt naturalnego odmłodzenia.

LINERASE można stosować profilaktycznie już od 25 roku życia, czyli od momentu kiedy produkcja nowych włókien kolagenowych zaczyna się zmniejszać (około 1,5% kolagenu rocznie). To właśnie z tego powodu skóra traci jędrność i sprężystość oraz pojawiają się zmarszczki statyczne. Staje się też coraz cieńsza i bardziej podatna na opadanie oraz tworzenie się bruzd.

LINERASE można stosować na całym ciele, ale idealnie nadaje się na delikatne okolice twarzy (okolice oczu i ust), dekoltu, szyi oraz powierzchni rąk. LINERASE posiada również wysoką skuteczność w leczeniu blizn.

Podczas tej samej sesji zabiegowej nie jest zalecane łączenie zabiegu z użyciem preparatu LINERASE z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Procedury te można wykonać z 14-dniowym odstępem.

Zalecane są 4 zabiegi w 2 tygodniowych odstępach - oczywiście uzależnione jest to od stanu skóry pacjenta. Poprawa elastyczności, gęstości skóry widoczna jest po 7-14 dniach od pierwszego zabiegu. Efekty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Natomiast efekt usuwania widoczności blizn jest trwały.

LINERASE posiada płynną formę, dzięki czemu jest łatwy w iniekcji.

Podczas wykonywania zabiegu lub tuż po może pojawić się zaczerwienienie oraz pieczenie, które powinno ustąpić po kilku minutach. Natomiast po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie lub tkliwość - mogą się utrzymywać do 7 dni, następnie samoistnie ustępują. 

Sposób przygotowania preparatu: 100mg kolagenu na 5ml soli fizjologicznej. Zawartość należy delikatnie wymieszać do uzyskania jednorodnej zawiesiny. Preparat musi zostać zużyty podczas 1 zabiegu, ewentualne pozostałości powinny zostać zutylizowane.

Jedna fiolka 100 mg kolagenu jest odpowiednia do leczenia twarzy, szyi, dekoltu i grzbietu dłoni.

WSKAZANIE

LINERASE należy podawać śródskórnie za pomocą igły 30G 4mm.

 • poprawa elastyczności i gęstości skóry (lifting),
 • regeneracja i odbudowa ubytków skórnych,
 • wygładzenie zmarszczek,
 • leczenie blizn,
 • redukcja rozstępów,
 • nawilżenie i rozświetlenie skóry.

SKŁAD

Kolagen typu I w postaci proszku (100%).

OPAKOWANIE

1 maska Peel Off

1 sterylna, szklana fiolka z 100mg AteloKolagenu typu I w postaci proszku

PRZECIWWSKAZANIA
 • stan zapalny skóry,
 • trądzik,
 • opryszczka,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • terapia antybiotykowa.

Euroresearch linersae perła dermatologii estetycznej kolagen atelokolagen

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

RELATED PRODUCTS

Pobierz Pliki

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej