BTL EXILIS® IPL - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

BTL EXILIS® IPL

Nowy produkt

BTL EXILIS® IPL

Aparat BTL Exilite IPL z technologią BTL PostLight służy do terapii intensywnym światłem impulsowym (IPL), w tym do:

 • permanentnego usuwania owłosienia (fotoepilacji),
 • fotoodmładzania,
 • usuwania zmian naczyniowych, trądziku i przebarwień.

Wyposażony między innymi w nowy system IPL wzbogacony o:

 • LED,
 • termoelektryczny system chłodzenia,
 • kolorowy ekran dotykowy,
 • 5 programów zabiegowych,
 • tryb specjalistyczny i tryb wieloimpulsowy,
 • w zestawie z aparatem znajduje się również lampa błyskowa (aplikator) na 200 000 strzałów, komplet filtrów oraz głowica LED do zastosowań pozabiegowych.

Produkt certyfikowany.

Łatwość obsługi
Urządzenie Exilite posiada intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs oparty na ekranie dotykowym. Użytkownik może łatwo, jednym ruchem, zmieniać filtry optyczne. Chłodzenie termoelektryczne sprawia, że terapia jest bardziej komfortowa dla pacjenta. Lekka głowica została zaprojektowana w sposób ergonomiczny, z myślą o operatorze.

Fotorecykling
Exilite zawdzięcza swoje doskonałe efekty wbudowanej technologii Fotorecyklingu. System wykorzystuje specjalne zwierciadło przechwytujące rozproszoną energię.

Cyfrowy interfejs Z bazą danych pacjentów
Przyjazne użytkownikowi oprogramowanie interfejsu pozwala operatorowi zachować parametry terapii dla każdego pacjenta. Oszczędza to czas operatora i pozwala na przeprowadzenie większej liczby terapii dziennie.

Wysoki wskaźnik powtórzeń
Krótszy czas trwania terapii przynosi korzyści zarówno dla pacjenta, jak i operatora. Operator może nastawić częstotliwość impulsu nawet na 3 Hz i dzięki temu poddawać zabiegowi nawet duże obszary, jak plecy, w krótkim czasie.

Inteligentny tryb wieloimpulsowy
Wieloimpulsowy tryb działania urządzenia Exilite pozwala na niezwykle delikatną transmisję energii do skóry i w związku z tym daje wspaniałe rezultaty, nawet u pacjentów z wyższymi fototypami skóry. Tryb wieloimpulsowy poprawia efekt terapii, jednocześnie zmniejszając ryzyko wystąpienia efektów niepożądanych, jak np. zaczerwienienia.

Wskazania

 • leczenie trądziku,
 • usuwanie przebarwień,
 • usuwanie zmian naczyniowych,
 • odmładzanie skóry,
 • depilacja pozostawiająca długotrwały efekt.

Wymienne filtry
W uniwersalnej głowicy Exilite znajduje się filtr, który można łatwo i szybko wymienić. System jest gotowy do kolejnego zastosowania już w ciągu kilku sekund.

BTL postlight™ - Efekt fotomodulacji
Wąskopasmowe, monochromatyczne światło impulsowe LED stymuluje produkcję kolagenu w tkance skórnej. Dzięki szczególnym parametrom terapii leczenie jest szybkie i skuteczne. Terapia IPL zwykle wiąże się z przejściowym zaczerwienieniem leczonego obszaru. Exilite oferuje doskonałą terapię regeneracyjną, przy użyciu podstawowego efektu nietermicznego technologii światła modulowanego LED. Ta potwierdzona naukowo metoda istotnie redukuje efekt zaczerwienienia i przyspiesza regenerację skóry. Wyjątkowe efekty działania systemu mogą być również osiągnięte w formie niezależnej terapii odmładzającej skórę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny:+48 602 216 601

RELATED PRODUCTS

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej