BTL FOTONA - DYNAMIS XP - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

BTL FOTONA - DYNAMIS XP

Nowy produkt

BTL FOTONA - DYNAMIS XP

         

Dynamis XP – Nadrzędna szybkość i efektywność w usuwaniu owłosienia i zabiegach naczyniowych.

Wysoka moc i szybkość systemu Dynamis XP pozwalają zapewnić krótsze, bardziej efektywne i przyjazne pacjentowi zabiegi fotoodmładzania T3, usuwania owłosienia i naczyń

Efektywne i skuteczne procedury naczyniowe i estetyczne
Głęboka penetracja lasera Nd:YAG systemu Dynamis XP efektywnie koaguluje głębokie struktury naczyniowe, zapewnia silne fotoodmładzanie T3 i jest w stanie wyeliminować najtrudniejsze do dosięgnięcia mieszki włosowe na wszystkich fototypach skóry. Niska absorpcja fali Nd:YAG Fotony przez chromofory pozwala prowadzić zabiegi dla wszystkich rodzajów skóry bez uszkadzania termicznego sąsiedniej tkanki, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo nieosiągalne dla innych laserów. Dodatkowo mniej ciepła pojawia się na zewnętrznej warstwie skóry, co redukuje potrzebę agresywnego chłodzenia. Fotona Dynamis XP jest doskonałym wyborem dla przyjaznego i efektywnego usuwania owłosienia oraz naczyń dla wszystkich fototypów skóry.

Wsparcie skanera dla większej efektywności i skrócenia czasu wykonywania zabiegów
Wykorzystanie skanera pozwala radykalnie zwiększyć efektywność i skrócić czas wykonywania zabiegów. Skaner pozwala leczyć duże obszary szybko, bezpiecznie i z nieosiągalnymi dotąd rezultatami, ponieważ nawet najbardziej doświadczony praktyk nie może się równać jego dokładności i szybkości. Dzięki użyciu skanera zabiegi są mniej męczące zarówno dla operatora jak i dla pacjentów.

Zaawansowana technologia zapewnia większe bezpieczeństwo i łatwość obsługi
Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) Fotony dostosowuje parametry laserowe do zabiegu zapewniając łatwość obsługi na jaką zasługujesz. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zwiększając w ten sposób komfort pacjenta. Dodatkowo wbudowana technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje, że energia wyjściowa lasera jest zawsze zgodna z ustawionymi parametrami, zapewniając w ten sposób najwyższy poziom bezpieczeństwa i pewności systemu.

Głowica frakcjonująca
Dzięki głowicy frakcjonującej Fotony wytwarzamy kontrolowaną siatkę mikrouszkodzeń na powierzchni skóry, które stanowią jedynie ułamek obszaru poddawanego terapii. W efekcie mikroskopowe uszkodzenia ulegają szybkiej epitelizacji przez otaczające nienaruszone obszary tkankowe. Ponadto zdrowe obszary działają jako ośrodki gojenia, co daje rzeczywiście krótki czas rekonwalescencji. Głowica frakcjonująca Fotony, dzięki współpracy z laserem erbowym (2940nm), daje dużą łatwość kontroli terapii. Pracując w ten sposób można wykonać zabiegi frakcjonowania ablacyjnego, małoablacyjnego i termicznego.

Praca w trybie QCW
Tryb pracy quasi ciągły pozwala na szereg zabiegów inwazyjnych takich jak:

  • wewnątrzżylne usuwanie żylaków
  • lipoliza laserowa
  • leczenie nadpotliwości
  • oraz inne zabiegi endo

Wysoka moc szczytowa impulsów zapewnia efektywną koagulację tkanek z głęboką penetracją lasera Nd:YAG pozwala na wykonanie zabiegów w sposób szybki i bezpieczny.

Frakcjonowanie 3D - FRAC3®
Nowa rewolucyjna metoda frakcjonowania 3D tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego

Dane techniczne:

Źródło lasera – długość fali

  Nd:YAG – 1064 nm (tryb LP i QCW)

Gęstość energii; energia impulsu

  Do 600 J/cm²; 50 J

Długość impulsu

  0,1 - 300 ms

Moc średnia

  65 W; moc max dla trybu QCW - 80 W

Rozmiar plamki

  Światłowód: 200, 300, 400, 600, 1000 μm
  Głowica: 2 – 10 mm;
  Skaner S11: 3, 6, 9 mm

Skaner

  42 cm²

Maksymalna częstotliwość

  75 Hz, tryb QCW 100 Hz

Sposób dostarczenia energii

  Światłowód

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny +48 602 216 601

RELATED PRODUCTS

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej