BTL FOTONA - DYNAMIS XS - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

BTL FOTONA - DYNAMIS XS

Nowy produkt

BTL FOTONA - DYNAMIS XS

         

Dynamis XS - Najwyższa energia i moc dla szybszych zabiegów

Zaawansowany laser Er:YAG Dynamis XS do chirurgii i resurfacingu skóry w dermatologii i medycynie estetycznej jest doskonałym wyborem do szybkich i najefektywniejszych zabiegów.

Szybsze i bardziej efektywne procedury z największymi plamkami zabiegowymi
Możliwość generowania największej mocy, daje laserowi Er:YAG Fotony dodatkową energię do szybszych i bardziej efektywnych procedur. Niezrównany poziom energii pozwala generować plamkę zabiegową do 12mm dla większych obszarów zabiegowych. W połączeniu z łatwą w obsłudze głowicą Fotony czyni to Twoje zabiegi łatwiejszymi i mniej męczącymi dla Ciebie i pacjenta. Dzięki technologii VSP po naciśnięciu jednego guzika laser Fotony dostosowuje długość i energię impulsu, dając Ci komfort pracy na jaki zasługujesz. Impulsy VSP leczą różne obszary z niezrównaną efektywnością, nie podgrzewając otaczającej tkanki, dbając przy tym o bezpieczeństwo i komfort Twojego pacjenta. Wbudowana funkcja kontroli zwrotnej impulsu (EFC) zapewnia to, że energia impulsu zawsze odpowiada ustawionym parametrom, co daje niezrównane bezpieczeństwo i spokój podczas zabiegów.

Niezrównane możliwości zabiegowe by spełnić potrzeby Twojego pacjenta
Rozszerz swoją ofertę zabiegów by spełnić potrzeby Twoich pacjentów, osiągając niezrównane rezultaty kliniczne i nieporównywalną łagodność. Dynamis XS jest Twoim wyborem: od zimnego ablacyjnego resurfacingu, aż do głębokich efektów termicznych. Dzięki niemu leczenie problematycznych blizn trądzikowych stało się o wiele łatwiejsze. Laser Er:YAG Fotony zapewnia delikatną ablację mikron po mikronie dla wyrównania skóry bez uszkadzania termicznego sąsiadujących z nią tkanek. Ponadto laser Er:YAG Dynamis XS jest na tyle potężny, że efektywnie usuwa wszystkie najczęściej występujące zmiany skórne. Dodatkowo system posiada system wygładzania. Dynamis XS zapewnia kontrolowane głębokie efekty termalne w naskórku przy zabiegach estetycznych.

Współpraca ze skanerem Laser Er:YAG
Wsparcie skanera zapewnia jeszcze większą efektywność i dokładność procedur wykonywanych przy użyciu lasera Er:YAG.

Głowica frakcjonująca
Dzięki głowicy frakcjonującej Fotony wytwarzamy kontrolowaną siatkę mikrouszkodzeń na powierzchni skóry, które stanowią jedynie ułamek obszaru poddawanego terapii. W efekcie mikroskopowe uszkodzenia ulegają szybkiej epitelizacji przez otaczające nienaruszone obszary tkankowe. Ponadto zdrowe obszary działają jako ośrodki gojenia, co daje rzeczywiście krótki czas rekonwalescencji. Głowica frakcjonująca Fotony, dzięki współpracy z laserem erbowym (2940nm), daje dużą łatwość kontroli terapii. Pracując w ten sposób można wykonać zabiegi frakcjonowania ablacyjnego, małoablacyjnego i termicznego.

Dane techniczne:

Źródło lasera – długość fali

  Er:YAG – 2940 nm

Gęstość energii; energia impulsu

  Do 96 J/cm²; 3000 mJ;

Długość impulsu

  MSP (100 μs), SP (300 μs), LP (600 μs), VLP (1000 μs), XLP
  (1500 μs), SMOOTH (250 ms), V SMOOTH (100, 200, 300, 400 lub 500 ms)

Moc średnia

  20 W

Rozmiar plamki

  Głowica:0,45 – 12 mm
  Skaner F-22: 250 μm
  Skaner S-22: 4 mm

Skaner

  1,7 cm², 16 cm²

Maksymalna częstotliwość

  50 Hz

Sposób dostarczenia energii

  7-mio przegubowe ramię

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczn +48 602 216 601

RELATED PRODUCTS

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej