BTL FOTONA - FOCUS XP - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

BTL FOTONA - FOCUS XP

Nowy produkt

BTL FOTONA - FOCUS XP
           

Focus XP - Kompaktowa potęga dla efektywnych zabiegów estetycznych i naczyniowych.

Kompaktowy system Focus XP jest zaprojektowany do szerokiej gamy zabiegów naczyniowych i estetycznych. Jego laser Nd:YAG jest uważany za najlepszy dla opartej na laserach estetyki i dermatologii. Pozwoli on znacząco rozszerzyć zakres zabiegów oferowanych w Państwa praktyce.

Efektywne i skuteczne procedury naczyniowe i estetyczne
Głęboka penetracja lasera Nd:YAG systemu Focus XP efektywnie koaguluje głębokie struktury naczyniowe, zapewnia głębokie fotoodmładzanie T3 i jest w stanie wyeliminować najgłębsze, trudne do dosięgnięcia mieszki włosowe na wszystkich fototypach skóry. Niska absorpcja fali Nd:YAG Fotony przez chromofory skóry pozwala prowadzić zabiegi dla wszystkich rodzajów skóry bez uszkadzania termicznego, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo nieosiągalne dla innych laserów. Dodatkowo mniej ciepła pojawia się na zewnętrznej warstwie skóry, co redukuje potrzebę agresywnego chłodzenia.

Zaawansowana technologia zapewnia większe bezpieczeństwo i łatwość obsługi
Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) Fotony dostosowuje parametry lasera do zabiegu zapewniając łatwość obsługi na jaką zasługujesz. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zapewniając w ten sposób komfort pacjenta. Dodatkowo wbudowana technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje, że energia wyjściowa lasera jest zawsze zgodna z parametrami, które ustawisz, zapewniając w ten sposób najwyższy poziom bezpieczeństwa i pewności systemu.

Rozszerz zakres swojej praktyki by spełnić potrzeby pacjentów
Z systemem laserowym Focus XP możesz rozszerzyć możliwości zabiegowe oraz spełnić potrzeby pacjentów, osiągając świetne rezultaty kliniczne i niespotykaną łagodność. System Focus XP jest idealnym rozwiązaniem  do zabiegów na nieestetycznych żyłach, zmianach naczyniowych i niechcianych włosach.

Frakcjonowanie 3D - FRAC3®
Nowa rewolucyjna metoda frakcjonowania 3D tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego napinania skóry.

Dane techniczne

Źródło lasera – długość fali

  Nd:YAG – 1064 nm

Gęstość energii; energia impulsu

  Do 300 J/cm²; 10 J

Długość impulsu

  0,1 - 50 ms

Moc średnia

  20 W

Rozmiar plamki

  Głowica: 2 – 8 mm;

Maksymalna częstotliwość

  62 Hz

Sposób dostarczenia energii

  Światłowód

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny  +48 602 216 601

RELATED PRODUCTS

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej