BTL FOTONA - FOCUS XP 2 - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

BTL FOTONA - FOCUS XP 2

Nowy produkt

BTL FOTONA - FOCUS XP 2
           

Focus XP-2 – najwszechstronniejszy laser chirurgiczny na świecie

Laserowa lipoliza:

Najlepsza alternatywa dla klasycznej liposukcji, dzięki wysokiej mocy i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa laser Focus XP-2 pozwala rozpuścić nawet sześć litrów tłuszczu podczas zabiegu.

Zabiegi endożylne:

Najtrwalsze i najskuteczniejsze wewnątrzżylne usuwanie żylaków bez konieczności późniejszej hospitalizacji pacjenta.

Leczenie nadpotliwości:

Trwałe efekty bez konieczności powtarzania zabiegów.

Leczenie hemoroidów:

Leczy hemoroidy bez kłopotliwych operacji i kosztownych lekarstw.

Pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej:

Usuwanie owłosienia, zewnętrzne zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, leczenie grzybicy paznokci, redukowanie trądziku, frakcjonowanie 3D (FRAC 3®).

Bezpieczeństwo systemu Focus XP-2 to:

Kontrola zwrotna impulsu (EFC) Dzięki temu systemowi unikamy spadku mocy lasera podczas zabiegu, co mogłoby prowadzić do osiągnięcia słabszych, bądź niepełnych efektów. Nie musimy się również obawiać skoków energii, które mogą powodować uszkodzenia tkanek.

Zmienny kwadratowy impuls (VSP)
W odróżnieniu od innych systemów, gdzie następuje nagły skok energii, a później powolny spadek, w systemie Focus XP-2 rozkład energii impulsu jest równy. Zabezpiecza to nas przed przegrzaniem i poparzeniem tkanek. Przy tym radykalnie poprawia się efektywność i bezpieczeństwo zabiegów.

Skuteczność systemu Focus XP-2 to:

Laser neodymowo-jagowy o długości fali 1064nm: jest to najgłębiej penetrujący laser dostępny na rynku, dzięki temu może niszczyć naczynia o dużej średnicy, głęboko pod skórą. Jednocześnie, dzięki homogenicznej penetracji, ma bardzo szerokie spektrum zastosowania oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek.

Wysoka moc:

Średnia moc w trybie quasi ciągłego impulsu wynosi 30 Wat. Dzięki temu zabiegi wykonywane systemem Focus XP-2 są o wiele szybsze i skuteczniejsze. W rękach lekarza ten laser jest narzędziem niemal doskonałym. Focus XP-2 to: wszechstronność, szybkość, bezpieczeństwo i skuteczność

Praca w trybie QCW

Tryb pracy quasi ciągły pozwala na szereg zabiegów inwazyjnych takich jak:

  • wewnątrzżylne usuwanie żylaków
  • lipoliza laserowa
  • leczenie nadpotliwości
  • oraz inne zabiegi endo

Wysoka moc szczytowa impulsów zapewnia efektywną koagulację tkanek z głęboką penetracją lasera Nd:YAG pozwala na wykonanie zabiegów w sposób szybki i bezpieczny.

Frakcjonowanie 3D - FRAC3®

Nowa rewolucyjna metoda frakcjonowania 3D tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego napinania skóry.

Dane techniczne

Źródło lasera – długość fali

  Nd:YAG – 1064 nm (tryb LP i QCW)

Gęstość energii; energia impulsu

 Do 300 J/cm²; 10 J; 500 mJ dla trybu QCW

Długość impulsu

  0,1 - 50 ms

Moc średnia

  20 W; moc max dla trybu QCW - 30 W

Rozmiar plamki

 

 Światłowód: 200, 300, 400, 600 μm
 Głowica: 2 – 8 mm;

Maksymalna częstotliwość

  62 Hz, tryb QCW 100 Hz

Sposób dostarczenia energii

  Światłowód

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczn +48 602 216 601

RELATED PRODUCTS

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej