BTL FOTONA - XP MAX - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

BTL FOTONA - XP MAX

Nowy produkt

logo_btl_rgb(1).jpg

BTL FOTONA - XP MAX

Laser XP MAX z mocą 130W i energią 120J Fotona XP MAX jest najszybszym systemem laserowym na świecie. Perfekcja leży na wyciągnięcie ręki!

Rewolucyjny skaner oferuje najlepszą efektywność i wszechstronność

Z niezwykle dużym obszarem leczenia (42cm2) skaner Fotony XP MAX jako jedyny zapewnia tak duże i bezpieczne pole zabiegowe. Dzięki trzem rozmiarom plamek skanera możesz dokładnie zbalansować szybkość, efektywność i komfort zabiegu. Plamka 3mm jest idealna do odmłodzenia skóry, plamka 6mm jest najlepsza do usuwania i leczenia trądziku, a plamka 9mm dotrze do najgłębszych zakamarków skóry.

Dwa programy - nieskończona ilość możliwości zabiegowych

Fotona XP MAX oferuje dwa tryby pracy z niezbędną wszechstronnością parametrów zabiegowych by zoptymalizować leczenie. Tryb Versa jest podstawowym, jeżeli chodzi o wszechstronność i efektywność. Obejmuje najszerszy zakres długości czasu trwania impulsów (od 2 ms do 300 ms). i pozwala leczyć większe zmiany we wszystkich typach skóry z dużą łatwością. Nowy program Accelera dzięki najwyższym energiom szczytowym daje możliwość prowadzenia zabiegów na jaśniejszych rodzajach skóry oraz leczyć niedoskonałości z nieporównywalną szybkością, włączając w to cienkie jasne włosy, czy płytkie zmiany naczyniowe i zmarszczki.

Technologia dla nieporównywalnego bezpieczeństwa, precyzji i komfortu pacjenta

Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) dobiera parametry do wymagań zabiegu zapewniając nieporównywalną łatwość obsługi. Dzięki technologii VSP unikamy rozgrzewania okolicznej tkanki, zapewniając precyzję, komfort i bezpieczeństwo. Kontrola zwrotna impulsu (EFC), dostępna tylko w produktach Fotony, aktywnie dostosowuje energię wychodzącą do ustawionych parametrów dla pełnego bezpieczeństwa i pewności.

Frakcjonowanie 3D - FRAC3®

Nowa rewolucyjna metoda frakcjonowania 3D tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego napinania skóry.

Dane Techniczne

Źródło lasera – długość fali

  Nd:YAG – 1064 nm

Gęstość energii; energia impulsu

  Do 600 J/cm2; 120 J

Długość impulsu

  0,1 - 300 ms

Moc średnia

  130 W

Rozmiar plamki

 

  Głowica: 2 – 20 mm;
  Skaner S11: 3,6,9 mm
  Skaner 42 cm2

Maksymalna częstotliwość

  75 Hz

Sposób dostarczenia energii

  Światłowód

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: +48 602 216 601

RELATED PRODUCTS

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej