BTL FOTONA - SPECTRO XP - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

BTL FOTONA - SPECTRO XP

Nowy produkt

logo_btl_rgb(1).jpg

BTL FOTONA - SPECTRO XP

Spectro XP - Bardziej precyzyjne i szybsze zabiegi estetyczne

Bezpieczniejszy i efektywniejszy wybór do zabiegów estetycznych.
Głęboka penetracja lasera Nd:YAG systemu Spectro XP efektywnie koaguluje głębokie struktury naczyniowe, zapewnia mocne fotoodmładzanie T3 i jest w stanie wyeliminować trudne do osiągnięcia mieszki włosowe we wszystkich fototypach skóry. Niska absorpcja fali Nd:YAG Fotony przez chromofory skóry pozwala wykonywać zabiegi dla wszystkich jej rodzajów bez uszkadzania termicznego tkanek, co zapewnia komfort  i bezpieczeństwo nieosiągalne dla innych laserów. Dodatkowo mniej ciepła pojawia się na zewnętrznej warstwie skóry, co redukuje potrzebę agresywnego chłodzenia. To czyni z systemu Spectro XP idealny wybór do wykonywania zabiegów na wszystkich fototypach skóry.

Wsparcie skanera dla większej efektywności i skrócenia czasu wykonywania zabiegów.
Wykorzystanie skanera pozwala radykalnie zwiększyć efektywność i skrócić czas wykonywania zabiegów. Skaner pozwala leczyć duże obszary szybko, bezpieczniej z nieosiągalnymi dotąd rezultatami, ponieważ nawet najbardziej doświadczony praktyk nie może się równać jego dokładności i szybkości. Dzięki użyciu skanera zabiegi są mniej męczące zarówno dla Ciebie jak i dla Twoich pacjentów.

Zaawansowana technologia zapewnia większe bezpieczeństwo i łatwość obsługi
Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) Fotony dostosowuje parametry laserowe do zabiegu zapewniając łatwość obsługi na jaką zasługujesz. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zwiększając w ten sposób komfort pacjenta. Dodatkowo wbudowana technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje, że energia wyjściowa lasera jest zawsze zgodna z parametrami jakie ustawisz, zapewniając w ten sposób najwyższy poziom bezpieczeństwa i pewności systemu.

Praca w trybie QCW
Tryb pracy quasi ciągły pozwala na szereg zabiegów inwazyjnych takich jak:

  • wewnątrzżylne usuwanie żylaków,
  • lipoliza laserowa,
  • leczenie nadpotliwości,
  • oraz inne zabiegi endo.

Wysoka moc szczytowa impulsów zapewnia efektywną koagulację tkanek z głęboką penetracją lasera Nd:YAG pozwala na wykonanie zabiegów w sposób szybki i bezpieczny.

Frakcjonowanie 3D - FRAC3®
Nowa rewolucyjna metoda frakcjonowania 3D tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego napinania skóry.

Dane techniczne

Źródło lasera – długość fali    

Nd:YAG – 1064 nm (tryb LP i QCW)

Gęstość energii; energia impulsu

Do 600 J/cm²; 50 J

Długość impulsu                                

0,1 - 300 ms

Moc średnia                                     

65 W; moc max dla trybu QCW - 35 W

Rozmiar plamki

 

Światłowód: 200, 300, 400, 600 μm
Głowica: 2 – 10 mm;
Skaner S11: 3, 6, 9 mm

Skaner

42 cm²

Maksymalna częstotliwość                   

75 Hz, tryb QCW 100 Hz

Sposób dostarczenia energii                      

Światłowód

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: +48 602 216 601

RELATED PRODUCTS

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej