BTL UltraPlus VPL - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, dzięki którym możesz w pełni korzystać z naszego serwisu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Bądź pewny, że strony nie zbierają żadnych innych informacji, oprócz tych zawartych w plikach cookies oraz znacznikach pikselowych. Dbamy o to, aby Twoje dane były u nas bezpieczne Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności. close

BTL UltraPlus VPL

Nowy produkt

BTL UltraPlus VPL
           

Variable Pulsed Light™ - dowiedziona skuteczność w leczeniu niedoskonałości skóry

Technologia Variable Pulsed Light™, opracowana przez firmę Energist, stanowi najnowszą generację w dziedzinie wykorzystania intensywnego światła pulsacyjnego w leczeniu niedoskonałości skóry, w tym w fotoodmładzania oraz trwałej redukcji owłosienia.

VPL™ emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum, które są selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry.

Przy zabiegach USUWANIA OWŁOSIENIA następuje pochłanianie czerwonego światła VPL™ przez melaninę zawartą we włosach. Włos podgrzewany jest do temperatury, która trwale hamuje jego wzrost i niszczy zdolność mieszka włosowego d o regeneracji.

Przy zabiegach ODMŁADZANIA SKÓRY żółte światło emitowane przez VPL™ pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, wygładzając zmarszczki, zmniejszając rozszerzone pory, wyrównując napięcie i koloryt skóry. VPL™ skutecznie usuwa i redukuje rozszerzone naczynka, trądzik różowaty, blizny po trądziku, przebarwienia spowodowane starzeniem się skóry oraz działaniem słońca. Łagodne zabiegi odmładzania mogą być przeprowadzane w celu naprawy określonych defektów lub jako część długofalowego programu pielęgnacji skóry.

Przy zabiegach leczenia TRĄDZIKU AKTYWNEGO światło VPL™ stymuluje uwalnianie tlenu w skórze, redukując bakterie beztlenowe odpowiedzialne za powstawanie zmian zapalnych. Jednocześnie następuje aktywacja produkcji kolagenu, odblokowanie porów i wygładzenie skóry.

Bezpieczeństwo i skuteczność przy wszystkich fototypach skóry

Na każdy impuls energii świetlnej wytwarzany przez urządzenie VPL™ składa się sekwencja szybkich mikroimpulsów, które mogą różnić się liczbą, długością i częstotliwością, indywidualnie dla każdego pacjenta. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać lepszą absorpcję w wybranych warstwach skóry, minimalizując jednocześnie efekt podgrzania tkanek sąsiadujących. Technologia VPL™ umożliwia przeprowadzanie bezpiecznych i efektywnych zabiegów u osób z różnym fototypem skóry i różną strukturą włosów w zakresie szerszym, niż to było dotychczas możliwe.

VPL™ to potwierdzona badaniami klinicznymi bezpieczna technologia, praktycznie bezbolesna i w przeciwieństwie do wielu innych metod zabiegowych nie opiera się na inwazyjnej ingerencji w skórę pacjenta. Nie powoduje niepożądanych efektów ubocznych, towarzyszących częstoinnym metodom zabiegowym.
Rozbudowany wybór ustawień systemu VPL™ pozwala przeprowadzać zabiegi, które są delikatne, a jednocześnie skuteczne. Dzięki temu wzrasta zadowolenie pacjenta z wykonanego zabiegu.

Impuls VPL™

VPL™ umożliwia ochładzanie się skóry w czasie każdego impulsu, minimalizując dyskomfort. Skuteczność pokazana na przykładzie sekwencji składającej się z 4 mikroimpulsów.

Systemy VPL™ to komfort i wydajność dzięki:

 • współpracującym z komputerem inteligentnym głowicom,
 • opcji automatycznego ustawienia optymalnych parametrów zabiegowych,
 • wygodnemu w obsłudze panelowi z kolorowym monitorem dotykowym,
 • ponad 840 różnym wariantom impulsu,
 • sprawnemu systemowi chłodzenia lampy umożliwiającemu nieprzerwaną pracę urządzenia,
 • nowoczesnemu i estetycznemu wyglądowi,
 • ergonomicznej, zwrotnej obudowie wyposażonej w obrotowe kółka z blokadą,
 • wykonaniu zgodnym z najwyższymi międzynarodowymi standardami jakości.

Zastosowania kliniczne systemów VPL™:

 • trwała redukcja owłosienia,
 • terapia fotodynamiczna (PDT),
 • terapia trądziku aktywnego,
 • powierzchniowe zmiany naczyniowe, teleangiektazje, naczyniaki gwiaździste (spider naevi), trądzik różowaty (rosacea),
 • łagodne zmiany pigmentacyjne i skórne, plamy słoneczne (sun spots), plamy starcze (age spots), plamy wątrobowe (liver spots),
 • fotoodmładzanie, wygładzanie zmarszczek,poprawa napięcia i kolorytu skóry.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: +48 602 216 601

RELATED PRODUCTS

icon
DARMOWA WYSYŁKA dla zakupów powyżej 500 zł
icon
BEZPIECZEŃSTWO tylko oryginalne produkty
icon
KALENDARZ terminy kongresów
icon
NOWOŚCI w medycynie estetycznej